Resimli Yeni Örgü Lif Modelleri

Lif modelleri çeyizlerimizin vazgeçilmez örnekleri olmuştur. Özellikle sandıklarımızda her daim bulunması gereken renkli farklı modelleri olan çeyiz örtüleridir.

Bayanlarımızın yaratıcı düşünmelerinin yanında el becerilerinin karışımı ile her dönem yeni lif modelleriçıkmaktadır. Yeni evlenecek ve çeyiz hazırlığı içinde olan genç kızlar, örgü lif modellerini çok beğeneceklerdir.

Kullanmaya kıyamayacak kadar güzel olan bu lif modelleri sandığınızda bir hatıra olarak saklayabileceğiniz modeller olacaktır. Yeni nesilden örgünü yapılması beklenmese de annelerin ve babaannelerin yeni modeller arayışı içinde bulundukları bu dönemde sizin için özel yapılmış lif modelleri harika fırsat olacaktır.

Belkide başka sitelerde bulunmayacak olan bu lif modelleri hanımların yeni hobisi olacak kadar şirin motifler olmuştur. İster kullanmalık ister çeyizlik için yapılacak olan lif modelleri kolay olduğu kadar yeni lifler örmenize yardımcı olacaktır.

Bu lif modellerinin benim çok sevdiğim yıldız teyzemin ellerinden örülmüş olduğunu söylemeden geçemeyecem. El emeği ve göz nuru ile yapmış olduğu bu lif modellerini benimle paylaştığı içinde çok Teşekkür ederim.

Aşağıdaki galerimizde birbirinden renkli ve  farklı modellerinin olduğu lif modellerine buyurun hep birlikte göz atalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir