Örgü Dantel Gelin Şal Modelleri

El örmesi şal modelleri her dönem olduğu gibi bu yıl da modasını korumaya devam ediyor. Düğün döneminin tatlı telaşı sarmadan ilgi duyanların gerekli siparişleri vermesi son derece önemli. El emeği bu kolay değil bu gün istedim yrın geldi olmaz, diğer yandan haır örme modelleri tercih edenler erken svinmesin her işte olduğu gibi bunda da seçim yapmak son derece zor olacaktır. Özellikle mesele düğün hazırlığı ise Allah kolaylık versin canlarım.

Ben işimi erken görürüm sona bırakmam diyenler için çeyizlik örülen bu şal modelleri motifli ve dantelli olarak beğeninie sunuluyor. Yaz gelinleri için pek kullanılmasa da özellikle kış düğünü yapan gelinler için harika seçim oluyor.

Beyaz ve krem renklerinden yapılan bu şal modelleri farklı motiflerle yapılınca harika bir görüntü çıkartıyor. Hazır almak yerine ki örgü kadar hazırın hiçbir değeri olmayan örgü şalları gelinlik üzerinde şık durmaktadır.

Şimdi bayanlar simli iplerden yapılan şallarla gelinlik üzerinde tamamlayıcı olarak duruyor.. Çeyizlik için örülmesi gereken bu şal modelleri bir tane de olsa sizin için yapılmış hazırda beklemesi gerekir.

Sizde galerimizden bakarak farklı modellerden şal modellerine örnek alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir