Keçeden Tasarım ve Modeller

Keçeden elde edebileceğiniz ürün yelpazesi gün geçtikçe genişleyen üretici ev hanımı kitlesinin genişlemesi ve bu kitlenin hayal gücü potansiyelinin bir araya gelmesine paralel olarak artmakta. İlk zamanlar bardak altlığı, nikah şekeri, bebekler için süsler derken şimdilerde “aaa çok güzel olmuş, ben niye düşünemedim…” dediten harkulade modeller karşımıza çok sık çıkar oldu.

Bebekler İçin Keçe İşleri

Sadece önlüklerle kalmayıp  bebekleriniz için  el emeği göz nuru ile hazırlanmış olan tütü elbiselerimiz hanımlarınızın çok hoşuna gidecektir.  Hanımların yapmış olduğu ve kız çocukları için  ilk doğumdan sonra yapılan mevlit giysisi olarak bilinmektedir.  Bebeklerinizi daha sevimli bir görünüş sergilemeniz için yapılmış olan ve  hazır giyimlerden daha şık bir o kadar da sevimli kıyafetleri bu özel gününüzde sizde bebeğinize yaptırmak istersiniz.

Sizlerin isteğine göre minik bebekleriniz için tasarlanmıs olan kıyafetler,doğum sonrası mevlüt kıyafetleriyle sizlerle . Sizde mutfaklarınızın ve bebeklerinizin çok şık görünmesini istiyorsanız aşağıdaki bölümde adresleri verilmektedir.

Bu yapılmış el emeği keçe modelleri hanımlarımıza destek ve becerilerini gösterebilmeleri için bu fırsatları değerlendirmelerine yardımcı olalım facebook sıtesınden ve ınstagram adresinden bizi takip edip el emeğimize destek verebilirsiniz.

Keçe malzemeden yapılan aklınıza gelen diğer ürünleri yorumlarda iletebilirseniz çok sevinirim.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir