Keçeden Bebek Şekeri Fikirleri

Keçe kullanım alanı ve uygulama kolaylığı açısından el yapımı hediyelik üreten her tasarımcının gözde materyali olarak öne çıkıyor. Başta nikah şekeri, bebek şekerleri ve süs eşyaları olmak üzere bir çok alanda keçeden üretilmiş göz dolduran modeller görmek mümkün.

Gelişen teknolojinin, iletişim araçlarına olan etkisiyle birlikte bilgin kolay erişilebilir olması, merak eden herkesin ilgi alanına göre istediği materyale ve modele ulaşabiliyor.

Keçeden yapılan ürünlerin yelpazesi oldukça geniş, Bunlardan biriside bebek şekeri modelleri.

Her geçen gün keçenin kullanım alanı oldukça artıyor ve bunların içinde bebek şekerleri en başı çekmektedir. Annelerimizin doğumdan önce yaptırdıkları  ileri ki zamanlara bir anı olarak bırakmak istedikleri bebek şekerleri hoş birer anı olarak arşivdeki yerini alıyor. Bebeklerinin mutluluklarını, sevinçlerini bu bebek şekerleriyle perçinlemek hiç de mantık dışı olmasa gerek. .Annelerimizin minik bebeklerine yaptırdıkları  bebek şekerlerinin buzdolabına mı yapışacağına yoksa biblo olarak mı kullanacağınıza göre dikkat ederek yaptırmanızı öneriyorum.

Sizlerde bebekleriniz için bir hatıra bırakmak istiyorsanız annelerimizin isteğine göre hazırlanan ve tasarlanan  bebek şekeri modellerimiz sizlerle birlikte.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir