Hiç Bir Hediye El Emeği Olan Kadar Değerli Değil

Hediye insanın sevdiklerine verebileceği ve kendini özel hissetmesini sağlayan bir araçtır mutlaka. Sevdiklerine sevgisini ve saygısını göstermek isteyen birçok kişi onlara çeşitli hediyeler ile bunu göstermek ister. Fakat insanlara en güzel hediye kişilerin el emeğinin olduğu hediyelerdir.

 

Bu hediyeler el emeği ile yapılınca milyarlık hediyelerden daha değerli hale gelir. İnsanların trilyonluk değere sahip bir hediye yerine, sevdiğinin el emeği ile yaptığı bir hediye daha cazip ve hoş gelecektir. Sevgiliye, anne-babaya, kardeşe veya arkadaşa, eli ile hediye yapan kişi, onun gözünde mükemmel bir kişi olacaktır. Çünkü el emeği hediyeler ona ne kadar değer verdiğinizin ispatıdır.

 

İÇERİSİNDE SEVGİ VE EL EMEĞİ OLAN HEDİYELER

 

           Elde yapılacak hediyeler ile sevdiklerinize mükemmel anlar yaşatabilirsiniz. Birbirinden farklı ve yapımı kolay olan hediye fikirleri sayesinde siz de sevdiklerinizi sevindirin. Eğer sevdiklerinize evde hediye yapma fikriniz var ise bunun için birçok hediye modeli bulunmaktadır.

 

EV SAATİ VE HAVLU

El Yapımı Örgü Duvar Saati

El Yapımı Duvar Saati

Oturduğunuz yerde güzel bir dekoratif saat yapabilirsiniz. Güzel bir kenarlık ile değişik, özel havlu modelleri de yapabilirsiniz sevdiklerinize. Özellikle anneler için çok hoşa gidecek bir hediye olacağı kesin. Havluları ister kendiniz iplerle hazırlayın, isterseniz hazır havluları çok güzel bir şekilde boyayarak hediye edin.

 

ÖRGÜ AYAKKABI MODELİ

Sevdiklerinize ya da isterseniz çocuklarınıza, yeğenlerinize el emeği ile çok güzel ayakkabılar yapmanız mümkün. Evde hediye yapma fikri için birbirinden farklı ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Bu örneklere bakılarak şık bir tasarım oluşturabilirsiniz.

TAKILAR

 

En rahat yapılabilecek hediye modellerinden biridir. Takılar, takı ipleri ve değişik taşlar, demirler ve boncuklar ile farklı farklı desenler ve tarzlar ile yapılabilir. Ortaya mükemmel bir eser çıkacağından emin olabilirsiniz. Kolyeleri kumaşlar ile de yapma imkânı var tabi ki. Bunun için örnek modellere göz atmak gerekir.

Taş yaıştırma resim yapımı duvar süsüEl yapımı anaharlık modeli

Erkek arkadaş için el yapımı bileklik

Elde örme anahtarlık modeli

El yapımı anahtarlık modeli

ÖRGÜ LİF ÇEŞİTLERİ

 

Örgü yöntemi ile lif modelleri yapmak kolay ve hızlıdır. Kısa sürede bir lif yapmak oldukça basittir. Yine elde yapılacak hediyeler arasında, örgü eldivenler, şallar, dekoratif banyo süsleri, ev terliği, kokulu taş modelleri, nikâh şekeri

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir